Elektrospotřebiče pro Vás

ico_pracky
PRAČKY
ico_susicky
SUŠIČKY
ico_mycky
MYČKY
ico_trouby
TROUBY
ico_desky
DESKY
ico_lednice
LEDNICE
ico_odsavace
ODSAVAČE
ico_drobnespotrebice
DROBNÉ SPOTŘEBIČE
Beko Rozbaleno
ROZBALENO

REKLAMACE, SERVIS

Zákaznické centrum Beko

7 dní v týdnu od 8:00 do 18:00 vám rádi pomůžeme. Zavolejte si o informace, rady, pomoc s registrací 5 let plné záruky a záruční i pozáruční opravy.

Telefon: 800 350 333

Telefon: 220 105 371

E-mail: zakaznickecentrum@bekosa.cz

 

Servisní technici pro Beko Olomouc a okolí:

Milan Korený (kromě chlazení): 603 384 864
 
p. Sátora (chlazení): 602 935 125
 

Záruční podmínky

Beko maximálně pečuje o své zákazníky i o své spotřebiče. Proto od 1.7.2012 již není nutné mít ke spotřebičům záruční list.
Pro uplatnění záruky je potřeba pouze prodejní doklad (účtenka či faktura) od prodejce, produkt nalezneme podle výrobního čísla v databázi záruk. Pamatujeme si totiž své produkty a hlídáme si je a vy už díky tomu nepotřebujete papír záručního listu, záruka už je konečně v podání Beka plně spojena se spotřebičem.
Plné znění záručních podmínek Beko pro Českou republiku si můžete prohlédnout v PDF.
 

Pro výrobky s 5 lety plné záruky je nutná registrace online, aby došlo k prodloužení standardní záruční doby.

 

Záruka 5 let

Beko umožňuje získat na vybrané spotřebiče prodlouženou záruku na 5 let. Pro získání této prodloužené záruky je nutná dodatečná registrace zakoupeného spotřebiče, která je bezplatná.
 
Jak bezplatně získat prodlouženou záruku na Váš nový spotřebič?
 
V přehledu uvedeném pod návodem Jak získat prodlouženou záruku vyhledejte svůj spotřebič. Pokud jste jej našli, možnost bezplatné prodloužené záruky se na něj vztahuje, tudíž můžete pokračovat k registraci.Na www.bekocr.cz/zaruka-5-let otevřete registrační formulář – vyplníte údaje o spotřebiči, přiložíte prodejní doklad a v posledním kroku uvedete své osobní údaje.Po odeslání registrace vyčkáte, než naši pracovníci Zákaznického centra Beko zkontrolují Vámi zadané údaje a pokud vše souhlasí, zašlou Vám Certifikát záruky 5 let, který potvrdí prodlouženou záruku na Váš nově zakoupený spotřebič.
 
 

Spotřebiče, které pokrývá záruka

  1. Podmínkou získání pětileté záruky je řádná registrace na www.bekocr.cz, která bude provedena do 14 dnů od zakoupení výrobku:
   1. Řádně vyplněný dotazník
   2. Přiložení naskenovaných následujících dokumentů (kopie účtu nebo faktury vztahující se k výrobku zakoupenému v rámci akční nabídky)
 1. Po provedené registraci bude správnost všech dat potvrzena mailem. Organizátor akční nabídky zašle nejpozději do jednoho měsíce od data registrace Certifikát pětileté záruky. Tento certifikát umožňuje zákazníkovi bezplatný servis po dobu pěti let od data zakoupení daného výrobku.
 2. Zákazník má nárok na využití pětileté záruky pouze za podmínky, že autorizovanému servisnímu středisku předloží následující doklady:
   1. Doklad o zakoupení reklamovaného výrobku v rámci akční nabídky (účtenka, faktura).
  1. Certifikát pětileté záruky
arrow-down

Máte dotazy?

Rádi Vám poradíme

BEKOOL SMLUVNÍ CENY

Našli jste lepší cenu u konkurence?

Zavolejte nám!